KONST / Litografier / Färglitografi 17309185
nr 1730 9185
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA, yttermått inklusive ram: 67x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:29:23
300 kr
350 kr
450 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg